Przestrzeń Konferencyjna

Ekskluzywna przestrzeń konferencyjna
na szczycie najwyższego budynku północnej Polski

z najpiękniejszym widokiem na całe Trójmiasto i Zatokę Gdańską.

· 850 mkw powierzchni dla 350 osób
· 6m wysokości okna
· doskonała akustyka, oświetlenie i gastronomia
A
Aktualności
C
Centrum Konferencyjne

800m2 funkcjonalnej przestrzeni dla 350 osób.
Dostępna na wynajem, w całości, bądź jako
3 osobne sale konferencyjne, składające się na tę powierzchnię.

do 350
osób
blisko 6m
wysokości pomieszczeń
M
Miejsce spotkań
biznesowych i prywatnych

Perspektywa najwyższego budynku w Polsce północnej zlokalizowana na wysokości ponad 150 m zapewnia niepowtarzalny widok jako główny element wystroju.  Ściany sal konferencyjnych są w całości przeszklone. Od podłogi aż po sufit jest niczym niezakłócony widok rozciągający się od Gdyni aż po Gdańsk, a nawet Mierzeję Wiślaną.

K
Kameralne Spotkania z Widokiem

W przestrzeni Olivia Star w Gdańsku zaaranżowane zostało miejsce na kameralne spotkania biznesowe. Do Państwa dyspozycji oddajemy dobrze wyposażone sale biznesowe Park oraz Las znajdujące się na 32. piętrze budynku. Sale konferencyjne mogą funkcjonować łącznie oraz oddzielnie. Powierzchnia łączna sal to 78 m2, są w stanie pomieścić 50 osób.

I
Informacje
Organizacyjne

Na specjalne wydarzenia istnieje możliwość zamówienia menu dla gości z restauracji Arco, którą prowadzi jeden z najbardziej utytułowanych szefów kuchni na świecie – Paco Pérez. Wybitny kataloński szef kuchni, wizjoner i pasjonat sztuki kulinarnej. Słynie z innowacyjnego podejścia do kuchni śródziemnomorskiej i zamiłowania do unikalnych, regionalnych składników. Dzięki bogatej wiedzy popartej talentem i umiejętnościami, zdobył w swojej karierze aż 5 gwiazdek Michelin.

więcej