Piętro Widokowe

Poniedziałek - Czwartek 12:00 - 22:00
Piątek 12:00 - 01:00
Sobota 11:00 - 23:00
Niedziela 11:00 - 20:00

Ostatni wjazd na Piętro Widokowe odbywa się 1h 20minut przed zamknięciem.
Normalny łączony
(Piętro Widokowe + Olivia Garden)
Kasa
25 PLN
Online
23 PLN
Ulgowy
(Piętro Widokowe + Olivia Garden)
Kasa
20 PLN
Online
18 PLN
Specjalny
(Piętro Widokowe + Olivia Garden)
Kasa
0 PLN
Online
0 PLN
A
Aktualności
Piętro Widokowe
The Best Of… na 32 piętrze! | Muzyka na żywo w wykonaniu Dave’a Nilaya!

Zapraszamy na wyjątkowo muzyczne wieczory na 32. piętrze! 🎶 🔜 18 i 25 listopada na Piętrze Widokowym Dave Nilaya [..]

Czytaj dalej
Piętro Widokowe
Autumn in Paris | Nastrojowa muzyka na żywo na 32. piętrze

Sobotnie wieczory z nastrojową muzyką na żywo! 🍂✨ Aura za oknem sprzyja długim wieczorom spędzonym z [..]

Czytaj dalej
Piętro Widokowe
Disco Night na 32 piętrze Olivia Star! | Największe przeboje lat 80.

Disco Night na 32 piętrze Olivia Star! 🎊 Pierwsza Disco Night cieszyła się ogromnym powodzeniem i zainteresowaniem, [..]

Czytaj dalej
32
Piętro Widokowe

Taras widokowy na 32 piętrze Olivia Star to ogólnodostępna przestrzeń widokowa skąd podziwiać można niepowtarzalny widok na całe Trójmiasto. Oprócz niezapomnianego widoku odwiedzający mogą liczyć na atrakcyjną ofertę kulinarną, kameralne koncerty i inne atrakcje kulturalne.

130m
...nad ziemią
32
Piętro Widokowe

Taras widokowy na 32 piętrze Olivia Star to ogólnodostępna przestrzeń widokowa skąd podziwiać można niepowtarzalny widok na całe Trójmiasto. Oprócz niezapomnianego widoku odwiedzający mogą liczyć na atrakcyjną ofertę kulinarną, kameralne koncerty i inne atrakcje kulturalne.

Z
Z najwyższych
kondygnacji
zobaczysz
POLSAT PLUS ARENA

Stadion został wybudowany specjalnie z myślą o mistrzostwach Europy w piłce nożnej, które odbywały się w 2012 roku w Polsce i Ukrainie. Jest w stanie pomieścić 41 620 osób podczas meczów ligowych. Głównym jego użytkownikiem jest klub piłkarski Lechia Gdańsk.

TRÓJMIEJSKI PARK
KRAJOBRAZOWY

Utworzony w 1979 Trójmiejski Park Krajobrazowy zajmuje powierzchnię ok. 20 tys. hektarów, a jego położenie rozciąga się na Gdańsk, Gdynię, Sopot, Rumię, Redę oraz Wejherowo. Rzeźba jego terenu została ukształtowana przez lądolód i procesy z nim związane ok. 13-15 tys. lat temu czego pozostałością są zarówno głęboko wcięte doliny, liczne głazy narzutowe, jak i bogata sieć potoków, kilkanaście jezior oraz torfowiska.

PORT GDAŃSKI

Jeden z największych bałtyckich portów o powierzchni 3248 ha lądu, o łącznej długości nabrzeży 23 700 m. Znajduje się nad Zatoką Gdańską na Martwej Wiśle. W północnej części portu mogą być przyjmowane największe statki, jakie pływają po Morzu Bałtyckim.

ZATOKA GDAŃSKA

Zatoka w południowo-wschodniej części Morza Bałtyckiego, pomiędzy Polską i Rosją. Jej średnia głębokość wynosi około 50 m, a maksymalna 118 m. W czasie silnych sztormów występują w niej fale o wysokości przekraczającej 9 m. Nad Zatoką Gdańską znajdują się największe polskie porty: Gdańsk i Gdynia.

KLIF ORŁOWSKI

Stromy brzeg morski Kępy Redłowskiej w Gdyńskim Redłowie. Ten, ciągnący się przez ponad sześćset metrów piękny fragment gdyńskiego wybrzeża, z roku na rok cofa się o ok. 1 m wskutek działania sztormowych fal. Urwisko, cofając się, staje się też coraz wyższe, w miarę jak zbliża się do swojej najwyższej partii.

ARCHIKATEDRA OLIWSKA

Archikatedra została ufundowana w 1186 roku. W ciągu ponad 800 lat swojej historii jej bryła nieustannie ewoluowała łącząc w sobie style od romańskiego przez gotyk, barok aż do dzisiejszego kształtu. 23 listopada 2017 obiekt został wpisany na listę – Pomnik Historii.

PARK OLIWSKI

Zabytkowy park znajdujący się nad Potokiem Oliwskim. Jego powierzchnia wynosi ponad 11 ha. Ten największy park w Gdańsku jest miejscem rekreacji i odpoczynku dla wielu mieszkańców miasta i turystów.

TERMINAL KONTENEROWY DCT

Największy terminal kontenerowym w Polsce. Jedyny na Bałtyku, do którego mogą wpłynąć transoceaniczne kontenerowce z Chin. Łączna powierzchnia terminalu DCT jest równa powierzchni 100 boisk piłkarskich.

I
Inspirowane
...Statkiem MS Batory
Od strony morza

Dla Trójmiasta morze i zatoka zawsze były oknem na świat, dlatego zespół projektowy przygotował w tej części kondygnacji akcenty znane z klasycznych wnętrz wycieczkowców i statków handlowych. Założeniem było, aby goście patrząc na ten widok, odnieśli wrażenie podobne do spokojnej żeglugi, kiedy stojąc na stabilnym pokładzie, mogą jednocześnie czuć powiew wiatru i obietnicę przynoszoną przez bezkres morza.

To luksus, na który teraz możemy sobie pozwolić w środku dnia, we wnętrzu inspirowanym stylistyką polskich transatlantyków - MS Batory.

Wnętrze statku MS Batory
Wnętrze MS Batory
Zabytkowa weranda
.
...kamienicami w dzielnicy
Gdańsk Oliwa
Secesja na północy zieleń na zachodzie

Północna część kondygnacji sąsiaduje z Oliwą, jedną z najstarszych i najbardziej malowniczych dzielnic Gdańska. To dzielnica, w której znajduje się Opactwo Cystersów, Katedra Oliwska i przytulony do niej Park z ogrodem botanicznym oraz majestatyczne domy i kamienice. Wnętrza w tej części piętra nawiązywać będą do secesyjnych budynków z terakotowymi dachami i starych brukowanych ulic okalanych alejami drzew. Znajdą się w niej również elementy metaloplastyki, nawiązania do drewnianych i przeszklonych werand oraz ulicznych latarń.

Zabytkowa weranda
.
...Trójmiejskim Parkiem
Krajobrazowym
Strefa Parku Krajobrazowego

Strefa Parku Krajobrazowego oferuje nam unikatowy widok na ścianę lasu zmieniającą się o każdej porze roku. Ta część piętra pozwoli rozkoszować się widokiem głębokiej zieleni i rozgościć na wygodnych siedzeniach nawiązujących formą i aksamitem do omszałych pni drzew czy leśnych ławek i altan. Również delikatne oświetlenie pozwoli cieszyć się efektem słońca nieśmiało wyłaniającego się zza drzew i poczuć się jak w tajemniczym lesie.

Trójmiejski Park Krajobrazowy
Trójmiejski Park Krajobrazowy
I
Instagram
#MierzWysoko
#BeAStar
#OliviaStar
#BestOfPomorskie
#HiHigh
#JakWNiebie
#WChmurach
#UpInTheClouds