Zgodnie z nowymi rozporządzeniami, restauracja Treinta y Tres jest tymczasowo zamknięta.
A
Aktualności
Treinta Y Tres
Lunch Biznesowy w Treinta y Tres

W naszej restauracji każde spotkanie, również to biznesowe będzie udane. Od teraz mamy dla Państwa dodatkowy powód, [..]

Czytaj dalej
Treinta Y Tres
Yamazaki Sherry Cask dostępna w Sky Barze na 33. piętrze

Yamazaki Sherry Cask w 2016 roku doprowadziła media do istnego szaleństwa!   Ta butelka jest oficjalnie uważana [..]

Czytaj dalej
Treinta Y Tres
Vouchery do restauracji Arco by Paco Pérez i Treinta y Tres

Podaruj drugiej osobie chwile radości i spędźcie cudowny wieczór w nastrojowej atmosferze 140 metrów nad ziemią. [..]

Czytaj dalej
B
Bar

Jedną z kluczowych części restauracji jest wyjątkowy bar, czekający na gości na wejściu na 33 kondygnację Olivia Star, w którym rozsmakujecie się w inspirowanych najwyższymi budynkami świata koktajlach, podanych z kunsztem i finezją godną najlepszych barmanów świata.

33
Treinta Y Tres

"Treinta y Tres" to hiszpańskie potrawy przygotowywane przez mistrzów gastronomii w niezobowiązującym, jednak eleganckim miejscu. Pobyt w Treinta y tres to kulinarna podróż przez wiele regionów Hiszpanii w towarzystwie niezapomnianego widoku 140 metrów nad ziemią. W menu można znaleźć takie specjały jak kolorowe tapas, wypiekane na miejscu brioszki, kalmary, ośmiornice czy tortille.

Kochani!

Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami, od soboty 24.10 przez najbliższe tygodnie Piętro Widokowe i restauracje Vidokówka, Treinta y Tres oraz Arco będą zamknięte.

Tymczasem, część naszej oferty gastronomicznej możecie zamówić z dowozem na Ryneczku Natki. Kurier bezpiecznie dostarczy zamówienie do Waszych drzwi!