O nas
Olivia Star

Olivia Star ma 180 metrów wysokości, co czyni z niej najwyższy obiekt Trójmiasta i lokuje w czołówce najwyższych budynków w Polsce. Wysokość Stara nawiązuje do wydarzeń sierpniowych w Gdańsku w 1980 roku, a architektura szczytu – do sąsiadującej z OBC Hali Olivia.

Olivia Business Centre
S
Serce Trójmiejskiego
Biznesu

Olivia Business Centre to prestiżowe i tętniące życiem centrum biznesowe zlokalizowane w samym sercu metropolii, tuż obok Kampusu Uniwersytetu Gdańskiego. Dostarczając obecnie 150 tys. mkw. z planowanych 230 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni biurowej do wynajęcia, Olivia Business Centre jest największym centrum biznesowym w Polsce północnej.

N
Nowoczesna Przestrzeń

W nowoczesnych biurowcach swoje miejsce znalazło ponad 200 firm. Rezydentami centrum zostały zarówno globalne korporacje, wśród których są Allianz, Amazon, Bayer, Energa, Epam Systems, PwC, Sii czy ThyssenKrupp, jak i polskie firmy z sektora małych i średnich przedsiębiorstw oraz startupy. Rezydenci centrum tworzą wyjątkową społeczność.

Centrum rozbudowuje się systematycznie od 2010 roku, a kolejne budynki powstają w tempie jednego rocznie. Ukończone biurowce: Olivia Gate, Olivia Point, Olivia Tower, Olivia Four, Olivia Six, Prime A oraz Olivia Star, otaczają patio z zielenią i fontannami. Wiosną 2018 rozpoczęła się budowa kolejnego budynku.

więcej