Muzyka na żywo na Piętrze Widokowym

Rozpoczynamy kolejny cykl weekendów z muzyką na żywo na Piętrze Widokowym!

Począwszy od 2 października, w każdy piątek i sobotę w godz. 18:00 – 21:00 na 32. piętrze będą gościć młodzi i zdolni artyści z Trójmiasta.
🎤02.10 – Duet Justina Stankevič i Stefan Pyczek
Juste & Stefan to duet, który powstał na Akademii Muzycznej w Gdańsku. W ich repertuarze znajdują się zarówno klasyki lat 80-tych jak i współczesne utwory artystów znanych na całym świecie.
Juste – Justina Stankevič – pochodzi z Wilna, obecnie jest aktorką Polskiego Teatru „Studio” w Wilnie i studentką wydziału wokalno-aktorskiego na Akademii Muzycznej.
Stefan Pyczek jest absolwentem szkoły muzycznej w Lublinie i studentem klasy gitary w Gdańskiej Akademii Muzycznej.
🎼 3.10 – The Best Of Polish Music – Miłosz Koślak i Anna Bafia
Ania Bafia – absolwentka szkoły muzycznej, wyróżniona m.in. w Ogólnopolskim konkursie kameralistyki w Toruniu. Na co dzień pracownik Olivia Star i kolejny talent odkryty wśród naszego zespołu.
Miłosz Koślak – młody utalentowany pianista, zdobywający liczne nagrody na konkursach w kraju i zagranicą, m.in. III nagrodę na VIII Riga Piano Competition for Young Pianists.
🎶 9.10 – Małgorzata Szczawny
pianistka jazz-rockowa, kompozytorka i aranżerka znana ze współpracy z Tymonem Tymańskim. W 2019 nagrała solową płytę zatytułowaną „Vasteras” ku czci szwedzkiego pianisty Esbjorna Svenssonowa.
🎹 16.10 – Magda Kowalska
uczennica studium wokalno-aktorskiego imienia Danuty Baduszkowej w Gdyni i stała bywalczyni sceny muzycznej na 32. Piętrze.
🎧  17.10 – DJ TOM TO
🎶 23.10: Małgorzata Szczwany
pianistka jazz-rockowa, kompozytorka i aranżerka znana ze współpracy z Tymonem Tymańskim. W 2019 nagrała solową płytę zatytułowaną „Vasteras” ku czci szwedzkiego pianisty Esbjorna Svenssonowa.
Wstęp na koncert zawarty w standardowej cenie biletu na Piętro Widokowe.
P
Pozostałe aktualności
Piętro Widokowe
Standardy bezpieczeństwa na 32 piętrze

Drodzy Goście, W trosce o Wasze bezpieczeństwo i w związku z rozporządzeniami Ministerstwa Zdrowia, od Soboty (17.10) [..]

Czytaj dalej
Piętro Widokowe
3 za 2, czyli PIZZA DAY na 32 piętrze!

🍕 UWAGA! Ważna informacja dla miłośników pizzy 🍕 Od teraz cyklicznie w każdą niedzielę będzie odbywać się [..]

Czytaj dalej
Piętro Widokowe
Sobotni Festiwal Koktajli

SOBOTNI FESTIWAL KOKTAJLI 130 metrów nad ziemią! Doskonały koktajl przygotowany na Waszych oczach, z najlepszą [..]

Czytaj dalej

Kochani!

Zgodnie z aktualnymi rozporządzeniami, od soboty 24.10 przez najbliższe tygodnie Piętro Widokowe i restauracje Vidokówka, Treinta y Tres oraz Arco będą zamknięte.

Tymczasem, część naszej oferty gastronomicznej możecie zamówić z dowozem na Ryneczku Natki. Kurier bezpiecznie dostarczy zamówienie do Waszych drzwi!