Fine dining w Trójmieście? Tylko w ARCO by Paco Pérez!

04/11/2021

Fine dining to sztuka łączenia wielu elementów, na którą składa się wyśmienity smak, najwyższej jakości produkty, niepowtarzalna atmosfera, świetna obsługa i dbałość o nawet najdrobniejsze szczegóły. Zdołaliśmy połączyć wszystko w spójną całość i stworzyć restaurację unikalną na skalę międzynarodową. Jesteśmy naprawdę wyjątkowym miejscem na kulinarnej mapie Gdańska.

Nasze menu przygotowywane jest przez cenionego szefa kuchni, zdobywcę 5 gwiazdek Przewodnika Michelin i niekwestionowany autorytet w świecie fine diningu – Paco Pérez’a. Cały spektakl kulinarny ARCO zawiera od 12 do 16 wyjątkowych w smaku kompozycji. Tak rzadkimi składnikami najwyższej jakości może poszczycić się niewiele fine diningowych restauracji w Europie, nie mówiąc o Trójmieście. Pasję i uczucie poczujecie w każdym kęsie.

Fine dining to nie tylko wyśmienite menu degustacyjne, ale też dobrze dobrane wino. Posiadamy ponad 800 butelek, z czego niektóre to absolutne unikaty, niespotykane nigdzie indziej. Nasi doświadczeni sommelierzy opowiedzą historie kryjące się za etykietami i pomogą w wyborze wina tak, aby razem potrawami tworzyło harmonijną całość, a Państwo mogli w pełni delektować się kolacją w naszej restauracji. To gwarancja niezapomnianego wieczoru.

Z nami fine dining to prawdziwy spektakl kulinarny, którego nie sposób zapomnieć na długie lata.

Zarezerwuj stolik: info@arcorestaurant.com // +48 731 334 332.

Odwiedź stronę restauracji: https://www.oliviastar.pl/arco-by-paco-perez/odkryj-arco/

P
Pozostałe aktualności
Piętro Widokowe
03/03/2023
Regulamin

Regulamin [..]

Czytaj dalej
Piętro Widokowe
01/03/0202
Menu

Menu wiosenne [..]

Czytaj dalej